grafika
grafika
logo

Ak hľadáte kľud, rodinnú pohodu a príjemné prostredie ponúkame Vám ubytovanie v súkromí. Prázdninový dom Perla s kapacitou 26 osôb (vrátane prísteliek) sa nachádza v dedinke Osrblie asi 15 km od Brezna. Samostatný novopostavený objekt Vám ponúka:

  • ubytovanie bez prítomnosti domácich
  • novovybudovanú kolibu s krbom a grilom (kapacita 30 miest)
  • veľkú záhradu s detským ihriskom
  • posedenie s prístreškom (kapacita 24 miest)
  • parkovanie s osvetlením pri dome (6 miest)
  • ohnisko

Štruktúra ubytovania: 5 × 3+1, 1 × 4+2

Vstup do domu je spoločný pre všetky izby. Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom, domácim kinom, rádiom a DVD prehrávačom. Kuchyňa je plne vybavená pre vlastné varenie, nachádza sa tu mikrovlnná rúra, kávovar, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica. Dve izby v prízemí (obe 3+1) sú vybavené vlastnou kúpelňou so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. K jednej izbe prináleží kuchynka s posedením pre 4 osoby. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve izby (obe 3+1) so spoločnou kúpelňou, WC a sprchovacím kútom. K jednej z izieb prináleží kuchynka s krbom a posedením pre 6 osôb. Na druhom poschodí sa nachádza jedna izba 3+1 s balkónom a kuchyňou s posedením pre 6 osôb a jedna izba 4+2 s balkónom. Izby majú spoločnú kúpelňu s umývadlom, WC a vaňou. Fajčenie v celom objekte je zakázané. V celom dome je prípojka na internet. Ubytovanie je vhodné aj pre skupinové pobyty aj pre rodiny s deťmi. Je povolené malé domáce zvieratko. Pre viac ako 10 osôb zabezpečíme stravovanie.

V okolí sa nachádza prekrásna príroda Nízkych Tatier vhodná na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. Je ideálnym miestom na príjemnú a nikým nerušenú dovolenku. V blízkosti sa nachádza mnoho lyžiarskych stredísk.

Galéria

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr
logo
tešíme sa na Vás